• baner2a.jpg
  • baner3.jpg
  • baner1.jpg

 

2 stycznia wtorek od g. 16.00
ul. Poniatowskiego
ul. Tuwima p. (14-28)
3 stycznia środa od g. 16.00
ul. Tuwima np. 33-63

4 stycznia czwartek od g. 16.00
ul. Szymanowskiego ul. Moniuszki

5 stycznia piątek od g. 16.00
ul. Chopina ul. Traugutta 1-17
7 stycznia Niedziela od g. 16.00
ul. Traugutta 18-49; 78-93
ul. Batorego 1,2,3,6
8 stycznia poniedziałek od g. 16.00
ul. Batorego 4,5,7,8
ul. Chrobrego 1,3,4,5, 5a,6

9 stycznia wtorek od g. 16.00

ul. Chrobrego 8,10,12
ul. AK 96-103
ul. Langiewicza 1-4 oraz 21-28
ul. Boh IIAWP 1a
10 stycznia środa od g. 16.00
ul. Langiewicza 5-19
ul. Boh IIAWP 1b,c,d,
2, 3a,b,4,5a,b

11 stycznia czwartek od g. 16.00
ul. Boh IIAWP 7, 10,10a,b,c,d,e,12a,b,e
14f,j,k,l,
ul. Pułaskiego
ul. Okrzei 6,7
ul. Sportowa
12 stycznia piątek od g. 16.00
ul. Okrzei 2-5
ul. Sienkiewicza
1-16
13 stycznia sobota od g. 14.00
ul. Sienkiewicza
17-28
ul. Kościuszki p. 2-22
14 stycznia Niedziela od g. 16.00
ul. Kościuszki
p 24,38-50 oraz
np. 1-31b
15 stycznia poniedziałek od g. 16.00
ul. Kościuszki 33,35
ul. Kilińskiego
ul. Brzozowa
ul. Krasińskiego
ul. Górna
ul. Kamieniarska

16 stycznia wtorek od g. 16.00
ul. Piękna
ul. Wąska
ul. Modrzewiowa
ul. Plater 2,4
17 stycznia środa od g. 16.00
ul. Plater 6,8
ul. Boh. Getta 1-18

18 stycznia czwartek od g. 16.00
ul. Boh. Getta 19
ul. Domańskiego
ul. Staszica
ul. Czachowskiego
19 stycznia piątek od g. 16.00
OSTOJA (g. 10.00)
ul. Piłsudskiego
ul. Wolności
ul. Daszyńskiego 99-101a
20 stycznia Sobota od g. 14.00

ul. Daszyńskiego 68-98
oraz 38-53a
ul. Cienista
ul. Parkowa
21 stycznia Niedziela od g. 16.00

ul. Daszyńskiego
56-67
ul. Dąbrowskiego
ul. Krupinskiego
ul. Konarskiego 5
22 stycznia poniedziałek od g. 16.00
ul. Konarskiego 8
ul. Powst. Śl.

23 stycznia wtorek od g. 16.00
ul. Konarskiego 1,2,4,6,7
24 stycznia środa od g. 16.00
ul. Konarskiego 9,9e,10
ul. Warszawska p. 2-10
25 stycznia czwartek od g. 16.00
ul. Konarskiego 3
ul. Warszawska 12,16,22,26,28
26 stycznia piątek od g. 16.00
ul. Warszawska p. 24,32-48
27 stycznia Sobota od g. 14.00

ul. Warszawska 50,50a,52 54a,b,c,d 56a,b,c
29 stycznia poniedziałek od g. 16.00
ul. Warszawska p. 58a,b,c; 60a,b,c; np. 3-41
30 stycznia wtorek od g. 16.00
SOSW (g. 16.00)
ul. Warszawska np 43-71
31 stycznia środa od g. 16.00
ul. Warszawska np. 73-83a
Korczak (g. 19.00)

Nauki dla narzeczonych (tzw. kurs)
DEKANAT ZGORZELEC 2018
przy parafii św. Bonifacego w Zgorzelcu ul. Plater 9
w nowej Sali Spotkań (obok kościoła)

od pierwszej niedzieli

1. luty-marzec
2. maj-czerwiec
3. wrzesień-październik
4. listopad-grudzień

Tylko na zapisy: e-mail lub tel.

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 75 775 23 35

Program szczegółowy

data forma Godzina
1 niedziela konferencja 19.00
1 czwartek konferencja 18.00
2 niedziela konferencja 19.00
2 czwartek Konsultacje wg listy (1) 18.00 – 20.00
3 niedziela Konferencja 19.00
3 czwartek Konferencja 18.00
4 niedziela Konferencja 18.00
4 czwartek Konsultacje wg listy (2) 18.00 – 20.00
następny miesiąc Konsultacje wg listy (3) 18.00 – 20.00

REKOLEKCJE - 20-23 grudnia 2017

 

 

 

 

 


Czuwanie Jerycha Różańcowego rozpoczyna się w kościele o g. 18.00. Momentem inicjującym jest zapalenie świecy, przy jednoczesnym śpiewie wezwania: „Światło Chrystusa” i odpowiedzi wiernych: „Bogu niech będą dzięki”. Następnie odprawiana jest uroczysta Msza Święta w intencji Parafii.
ok. g. 18.40 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo
g. 19.00 – różaniec cz. I (siostry Służebniczki)
g. 20.00 do 21.00 – okazja do spowiedzi (ks. Marcin)
g. 20.00 – czuwanie (Róża 1)
g. 21.00 Apel Jasnogórski i różaniec cz. II (ks. Proboszcz)
g. 22.00 – czuwanie (Róża 2)
g. 23.00 – czuwanie (Róża 3)
[Piątek, 13.10.17]
g. 24.00 – Msza Święta w intencji wspólnot parafialnych (ks. Marcin)
g. 1.00 – czuwanie (Odnowa)
g. 2.00 – czuwanie (AT)
g. 3.00 – czuwanie (Rada Parafialna)
g. 4.00 – czuwanie (Wspólnota św. Marty)
g. 5.00 do 6.30 – czuwanie (rodzice ministrantów) modlitwa za kapłanów, zgromadzenia zakonne i w intencji nowych powołań
g. 6.00 do 7.00 – okazja do spowiedzi (ks. Proboszcz)
g. 6.30 – godzinki o Niepokalanym Poczeciu NMP (p. Jan, organista)
g. 7.00 – Msza św. (ks. Piotr)
g. 8.00 – czuwanie (Róża 4)
g. 9.00 – różaniec cz. III (ks. Marcin)
g. 10.00 – Droga Krzyżowa (ks. Proboszcz)
g. 11.00 – czuwanie (Róża 5)
g. 12.00 – Anioł Pański i Litania do wszystkich świętych (ks. Marcin)
g. 13.00 – czuwanie (Róża 6)
g. 14.00 – czuwanie (Róża 7)
g. 15.00 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (ks. Piotr)
g. 16.00 do 17.00 – okazja do spowiedzi (ks. Proboszcz;ks. Marcin)
g. 16.00 – czuwanie (TPWSD; SKC)
g. 17.15 – różaniec cz IV. (dzieci i młodzież) (ks. Piotr)
17.50 – wyczytywane przez kapłana intencje, przed Mszą Świętą kończącą modlitewne czuwanie (intencje składają wierni w czasie całodobowej adoracji w wyznaczonym miejscu przed ołtarzem).
g. 18.00 – Msza św. (ks. Proboszcz); (ministranci)
g. 18.40 – procesja fatimska wokół kościoła (ostatnia 2017) (ks. Proboszcz)
g. 19.00 – błogosławieństwo końcowe (pamiątki z Fatimy) (ks. Proboszcz)

2016 Parafia św. Bonifacego w Zgorzelcu. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies